14.03.2018 DOBRO POWRACA -Kiermasz Wielkanocny

Duch i wspaniała atmosfera jaka tworzą przyjaciele Ewelinki nie ustaje ;-)

Wielkie Dzięki ! Nie sposób wymienić wszystkich osób zaangażowanych. Zebraliśmy wiele ręcznie robionych przedmiotów utrzymanych w duchu zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Ogromna ich ilość niesamowicie pięknych i oryginalnych rzeczy mega nas zaskoczyła.  „Dobro Powraca ” taki napis widnieje na jednym z wystawionych na sprzedaż serduszek. Jesteśmy pewni iż to motto ma moc i w takim klimacie i z takim nastawieniem będziemy działać dalej ze wszystkimi przyjaciółmi naszego dziecka.

Kiedy pierwszy raz otrzymaliśmy informację z jakim zaangażowaniem i impetem trwa zbieranie rękodzieł nie sadziliśmy iż będzie tego aż tyle i tak wysokiej jakości!!!

Wiele razy wracamy do oglądania wszystkich zdjęć z rzeczami przeznaczonymi na kiermasz. Niesamowite uczucie za którym czujemy wsparcie wszystkich osób.

P.S  Ewela w brzuszku coraz częściej daje o sobie znać – kopiąc i wiercąc się nieustannie ;-) chyba tez to czuje jak wiele osób jej kibicuje i jak wielu ma prawdziwych przyjaciół.

Kiermasz trwa , znalazła się również niespodzianka dla córeczki . Zajmie honorowe miejsce obok łóżeczka gdy już Ewelka spokojnie wróci do domu po narodzinach. PIĘKNE!

P1110053

 

Krótka fotorelacja z kiermaszu ;-)

kiermasz-1

kiermasz-2

 

P.S  Już niedługo będziemy wystawiać na oficjalnej stronce www.serceewelinki dary na licytacje dla osób i firm. Będą to przedmioty oryginalne, jedyne w swoim rodzaju , nietuzinkowe, również od znanych i cenionych osób. Zapraszamy do obserwowania i czynnego udziału. W dalszym ciągu również zbieramy na potrzeby licytacji takie przedmioty.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *