28.01.2018 Operacja (II Etap)

2. Aktualizacja: PO OPERACJI:

oznor

Ewelinka jest już po 6h operacji serduszka. Stan Księżniczki jest stabilny. Operacja choć bardzo skomplikowana i niezwykle ryzykowna oraz wyczerpująca (2x zespolenie Glenna, nowy obieg krwi) przebiegła bez większych komplokacji. Obecnie Ewelinka walczy o siebie i bardzo ważne są są najbliższe godziny i noc.

cof Tak dużo telefonów, sms i wiadomości w trosce o Ewelinkę jakie dziś otrzymujemy pomaga nam i czujemy, że nie zostaliśmy sami. Nie jesteśmy jednak w stanie i psychicznie i czasowo ogarniać, dlatego też pomimo trudności (na telefonie)  staramy się pisać dla was na stronce córki bieżące informacje. Bardo bardzo Dziękujemy !

oznor

Powolutku dochodzimy do siebie i zauważamy otoczenie w kończącym się umysłowym i uczuciowym krakowskim amoku.

dav

cof

cof

cof

Jutro ma przyjść ocieplenie  może wyjdzie słońce.

Modlimy się…

1. TUŻ PRZED OPERACJĄ:

Łzy milosci i płyną szerokim strumieniem. Jej oczy w których blyskala iskierka nadziei i zaufania do tego co się naokoło dzieje. Czujemy się jak Judasz wioząc Nasz Skarb na tak ciężki i sliski szlak, narażając  na niebezpieczeństwo.

rhdr

Ona czuła, wiedziała, opadła z sił przytulajac swoje spocone czoło do naszej piersi. Nikt nam nie powie że osmiomiesieczne dziecko nie jest świadome otoczenia, sytuacji i uczuć. Podobno oczy są zwierciadlem duszy – to prawda.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *