19.04.2018 Przyjaciele Ewelinki

Nasza córeczka pomimo, że jeszcze nie przyszła na świat już zdobyła i zdobywa serca wielu oddanych i bezinteresownych osób.

Kochani jeśli czujecie potrzebę duchowego wsparcia i nawet jeśli mieszkacie na końcu świata to w tym wpisie możecie to uczynić. Rysując serduszko z imieniem Ewelinka i zamieszczając tutaj swoją fotkę dajecie świadectwo i wsparcie dla nas i Ewelinki , że nie jest sama. (można również podesłać bezpośrednio na maila, my wstawimy).

Będzie Nam bardzo miło gościć wszystkie chętne osoby w tym wpisie. Oczywiście my również to zrobimy.

Nasza córka ma przyjaciół nawet w najdalszych zakamarkach świata ;-)

1. Madagaskar Serce dla Ewelinki - Madagaskar

Dzieciaki z – Domu Dziecka prowadzonego przez Misjonarzy ze Zgromadzenia Ducha Świętego w Mampikony na Madaskarze. To jedno z wielu zdjęć jakie otrzymaliśmy z tego zakątka świata. Pomimo wielu przeszkód z dostępem do internetu i ogólnymi trudnościami udało się im przesłać wsparcie dla Ewelinki. Jak wiecie to jedno z najbardziej biednych i  niebezpiecznych zakątków świata. Te dzieciaki jak i ludność zamieszkująca tamte tereny żyje poniżej „progu ubóstwa”. Nie mając nic, takim gestem udowadniają, że pomimo biedy i braku podstawowych dóbr materialnych można dać coś więcej -modlitwę za drugiego człowieka. Jeśli jesteście ciekawi losów powyższych dzieciaków i historii życia prosto z Madagaskaru zachęcam do zapoznania się z kilkoma artykułami jakie ukazały się w prasie.  Mój „brat” Radosław wraz z Moniką wybrali się w niezwykle trudną podróż ryzykując własne życie i zdrowie dla innych. Zapraszam na pełną emocji i wzruszenia opowieść o innym nieznanym nam świecie.

 

Madagaskar

ARTYKUŁ: Misjonarzem jest się przez całe życie… KLIK

 

madagaskar2

ARTYKUŁ: Relacja z pobytu Radka i Moniki na Madagaskarze… KLIK

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *