14.03.2018 DOBRO POWRACA -Kiermasz Wielkanocny
Duch i wspaniała atmosfera jaką tworzą przyjaciele Ewelinki nie ustają...

Duch i wspaniała atmosfera jaką tworzą przyjaciele Ewelinki nie ustają 😉

Wielkie Dzięki ! Nie sposób wymienić wszystkich osób zaangażowanych. Zebraliśmy wiele ręcznie robionych przedmiotów utrzymanych w duchu zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Ogromna ich ilość niesamowicie pięknych i oryginalnych rzeczy mega nas zaskoczyła.  „Dobro Powraca ” taki napis widnieje na jednym z wystawionych na sprzedaż serduszek. Jesteśmy pewni iż to motto ma moc i w takim klimacie i z takim nastawieniem będziemy działać dalej ze wszystkimi przyjaciółmi naszego dziecka.

Kiedy pierwszy raz otrzymaliśmy informację z jakim zaangażowaniem i impetem trwa zbieranie rękodzieł nie sadziliśmy iż będzie tego aż tyle i tak wysokiej jakości!!!

Wiele razy wracamy do oglądania wszystkich zdjęć z rzeczami przeznaczonymi na kiermasz. Niesamowite uczucie za którym czujemy wsparcie wszystkich osób.

Niespodzianka ręcznie robiona dla Ewelinki

P.S  Ewela w brzuszku coraz częściej daje o sobie znać – kopiąc i wiercąc się nieustannie 😉 chyba tez to czuje jak wiele osób jej kibicuje i jak wielu ma prawdziwych przyjaciół.

Kiermasz trwa , znalazła się również niespodzianka dla córeczki . Zajmie honorowe miejsce obok łóżeczka gdy już Ewelka spokojnie wróci do domu po narodzinach. PIĘKNE!

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website