12.01.2020 Wielka Orkiestra
https://www.wosp.org.pl Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od zawsze wspiera małe dzieci....

https://www.wosp.org.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od zawsze wspiera małe dzieci. Doświadczyliśmy na własnej skórze gdy Ewelinka korzystała z aparatury. Jurek Owsiak poświęca swój czas i zdrowie robiąc dobro przez zbiórkę i zakup potrzebnych rzeczy dla najmłodszych dzieci.

Od urodzenia Ewelinki wszędzie  spotykamy się z działaniem tej organizacji. Jest to ewenement na skalę światową. Nigdzie na globie zbiórki nie są tak intensywnie organizowane z taką determinacją i efektami. Sami często spaliśmy na czerwonych fotelach orkiestry nie mając innej alternatywy i czekając w amoku na poprawę stanu zdrowia naszego aniołka

Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak kilka mebli może pozytywnie wpłynąć na stan psychiczny rodzica czekającego, aż lekarze uratują życie najukochańszego skarbu. Były to ciężkie chwile. W takich momentach człowiek uświadamia sobie jakie to ważne i jak „wielcy” są ludzie tworzący dobro dla innych. Większość urządzeń, które uratowały i podtrzymywały Ewelinkę przy życiu było zakupionych ze zbiórki fundacji . Maszyny, meble, urządzenia rehabilitacyjne, zawsze oznaczane są czerwonym serduszkiem.

Przebywając na oddziałach szpitalnych nie da się nie dostrzec wpływu i sensu takiej pomocy. Pomimo iż mamy własne cele, sami co roku wysyłamy wiadomości SMS aby wspomóc fundację. Wiemy jakie to ważne i zanim Ewelinka przyszła na świat zawsze wspieraliśmy tego typu formę pomocy. To ma wielki sens. Wspieramy Jurka i całą ideę akcji. Jesteśmy tego żywym dowodem, że warto.

Zachęcamy aby każdy również o tym pomyślał.

 https://www.wosp.org.pl

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website