2.12.2018 START „Piernikowy kiermasz”
Od dnia jutrzejszego tj. poniedziałku -przez dwa tygodnie rusza niesamowity...

Od dnia jutrzejszego tj. poniedziałku -przez dwa tygodnie rusza niesamowity kiermasz piernikowy.

 Dzięki pomocy organizacyjnej bardzo ważnych dla nas osób i ludzi decyzyjnych oraz wspaniałemu zarządowi- jest taka możliwość i sposobność aby festyn mógł  się wydarzyć. Upiekliśmy również ciasteczka od Ewelinki.

Wszystkie pierniki były leżakowane kilka tygodni i świeżo wypiekane bez żadnej chemii i innych sklepowych ulepszaczy. Tylko domowe , świeże i prawdziwe !!! Takich próżno szukać w dyskontach a nawet w Toruniu 😉 Byliśmy, sprawdzaliśmy-domowe są lepsze!!! Oprócz wypieków otrzymaliśmy wiele innych rzeczy. Uszanowanie dla każdej pomocnej osoby ! Setki cioć, wujków i przyjaciół oraz osoby, które przez nabycie tych wspaniałości przyczyniają się do pomocy Ewelince- Wielkie Serducho . Mamy nadzieję, że wszystkie wspaniałe dary jakie zostały przygotowane  znajdą swoich pasjonatów. Jeśli są osoby, które będą chciały wspomóc zdalnie a jednocześnie zasmakować prawdziwych pierników lub nabyć choinkę w donicy a nie uczestniczą w kiermaszu ( bo to zamknięta akcja) to proszę pisać- chętnie podrzucimy odpowiedni zestaw. Dzieki wspaniałym ludziom, którzy ofiarowali choinki  mamy wszyscy możliwość podczas kiermaszu odebrać je razem z piernikami.

Wszystkie przedmioty, żywe rośliny, pluszaki, stroiki i smakołyki jakie zostaną będą wystawione na kaliskich aukcjach charytatywnych.  Dzieki bezinteresownej pomocy Małgosi T. zostaną wystawione dla pozostałych koneserów.  Zapraszamy Serdecznie i Zachęcamy!

P.S

Ewelinka w dniu dzisiejszym zrobiła nam wszystkim wielką niespodziankę i pokazała jak się prawidłowo siedzi 🙂

Processed with VSCO with t1 preset

Ospa odchodzi powolutku jak jesienna aura , żegnamy  biedronkowate kropeczki i wracamy ponownie na szlak.

Wielka prośba o polubienia strony i udostępnienia bo to daje dodatkową moc świąteczną i rozszerza zasięg osób bezinteresownych dla Ewelinki.

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website