27.10.2018 Finał 1% -FILM
https://www.youtube.com/watch?v=QOAntAohi5w Z końcem miesiąca października fundacja „Dar Serca” kończy rozliczenie...

Z końcem miesiąca października fundacja „Dar Serca” kończy rozliczenie zwrotu 1% z podatku VAT za rok 2017 na rzecz Ewelinki. Kwota jaką udało się zebrać na konto naszej dzielnej wojowniczki troszkę przybliżyła nas do celu, choć wciąż musimy prężnie walczyć aby zrealizować tak wysoki pułap . Doceniamy każdą wpłatę-cegiełka do cegiełki i równanie da upragnioną całość. Niespełna 200 tys jakie potrzeba uzbierać na operacje, leczenie i opiekę w niemieckiej klinice jest ogromna ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda się ten cel osiągnąć czasie jaki zsyła Ewelince los. Brakuje dużo ale każdy nawet najmniejszy gest przybliża do upragnionego celu.
Nie sposób opisać i wymienić osób, które pomagają, wpłacają, organizują, załatwiają rożne sprawy oraz które uczestniczą w akcjach i dokonują zakupu przedmiotów na kiermaszach, licytacjach. Dzięki wielkie również za  indywidualne wpłaty- to wielki gest przeznaczyć cześć swoich funduszy i oddać na drugiego człowieka. Wielkim jest też gestem oddawać siebie i poświęcać swój czas i siły dla innych. Nie sposób wszystkim podziękować i nie sposób uścisnąć każdemu dłoń bo często nie wiemy kim jesteście. Musimy napisać do Was wszystkich, do znanych nam przyjaciół, znajomych jak i całkiem nieznajomych.  Tego nie widać ale nasze serca się radują i są wdzięczne za Waszą Wszelką pomoc i wsparcie jakie otrzymujemy z każdej strony. Nic tak bardzo nas nie cieszy jak obecność uśmiechniętej Ewelinki w domu. Gdy patrzymy na jej uśmiech nie sposób nie myśleć o osobach, dzięki którym możemy naszą córkę obserwować gdy jest szczęśliwa i radosna. Łezka się w oku kreci, że są osoby, które chcą widzieć Ewelinkę szczęśliwą i uśmiechniętą. Z tego tez powodu  chcemy się podzielić Krakowianką i w jakiś sposób też odwdzięczyć. W związku z tym udostępniamy filmik z tych szczęśliwych chwil jakie obecnie spędza nasza wojowniczka w domu przed wyjazdem na kolejny etap paliatywnej operacji w Krakowie. Naprawdę jesteśmy  z całego serca wdzięczni. Nie ma takich słów, którymi możemy podziękować ale wierzymy, że „Dobro Powraca” i każdemu kto pomaga zwróci się podwójnie.

P.S  Od polowy listopada na Facebooku ruszają licytacje rzeczy, które otrzymaliśmy i otrzymujemy- będziemy apelować o udostępnianie linków innym znajomym, właścicielom firm, w których pracujecie aby jak najwięcej osób mogło w nich uczestniczyć. Niedługo również dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób ruszy kiermasz piernika. Naprawdę wielkie dzięki tym którzy będą piekli oraz którzy będą go smakować wspierając jednocześnie Ewelinkę. Róbcie proszę zdjęcia z tych wydarzeń abyśmy mogli je tu zamieszczać. Dalej zbieramy nakrętki i nie ustajemy w działaniach. Miesiąc listopad może być dla nas i Ewelinki bardzo trudny. Po drugim etapie operacji serduszka będziemy jeszcze bardziej intensyfikować nasze działania i dążenie do celu. Kłaniamy się nisko.

                                                                                             Ewelinka, Rodzice i syn.

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website