31.08.2018 Zakręcona Akcja-finał wakacyjny, Nowe rozdanie-ciąg dalszy.
Dzięki wielu zaangażowanym osobom i instytucjom oraz prywatnym firmą dotychczas...

Dzięki wielu zaangażowanym osobom i instytucjom oraz prywatnym firmą dotychczas uzbieraliśmy około tony nakrętek

(na 1 kg przypada ok 500 szt- można, wiec sobie wyobrazić jak wiele nakrętek zostało nazbieranych i jaki to wysiłek). Akcja nabrała szybkiego tępa od samego początku. Plastikowe kapsle zbieramy z wielu źródeł. Niedługo wstawię osobny wpis oraz będzie dodatkowa zakładka na stronie Ewelinki, gdzie można je dostarczać w najbliższej okolicy i w promieniu 50 km od naszego miejsca zamieszkania.

Kilkanaście wizyt w skupie. Auta zapakowane po brzegi. Tak wygląda rzeczywistość 😉

Zbierają dla Ewelinki szkoły, kopalnia, przedszkola, supersamy, mniejsze sklepy i apteki oraz liczne przedsiębiorstwa i większe firmy a często również zupełnie prywatne osoby i gospodarstwa domowe oraz  sortownia odpadów.

Dzięki pomocy życzliwych  osób oraz firm udało się również znaleźć miejsce na ich składowanie-wielkie Dzięki !!! . Wielu przyjaciół Ewelinki bezinteresownie angażuje się w akcje i pomoc w zbieraniu środków na trzeci etap operacji oraz bieżące potrzeby dziecka. ( o tym również będziemy zamieszczać osobny wpis). Jesteśmy zaskoczeni i pozytywnie nastawieni do dalszego działania bo nie spodziewaliśmy tak szerokiej akcji dla Naszej Kochanej Gwiazdy.

P.S

Fundusze uzbierane ze sprzedaży zasilają konto Ewelinki, z którego refundowane są faktury na specjalne leki i wszystko co obecnie związane z jej zdrowiem.

Obecnie działania Nasze dążą do rozszerzenia akcji z nowym rokiem szkolnym. Jesteśmy oczywiście otwarci na nowe pomysły, wystarczy napisać lub zadzwonić. Jeśli ktoś ma podobne historie i perypetie to służymy pomocą i radami

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website