Pakujemy się już dziś
- mentalnie , psychicznie , fizycznie . Ruszamy ostro na...

– mentalnie , psychicznie , fizycznie . Ruszamy ostro na życia szlak.
Nie wiemy jak się przygotować . Dotychczasowe doświadczenia jakie mamy nie dały nam odporności na troskę i miłość do dziecka.
Na plecach czuć oddech goniącego za nami czasu. Nasze powonienia znów odtwarzają zapach szpitalnego powietrza a zmysły coraz silniej przywołują orkiestrę dźwięków intensywnej terapii.  Nasz poziom troski o córkę wzrasta każdego mijającego dnia, każdej nieprzespanej już nocy. Nie chcieliśmy się budzić ze spokojnego snu.  Musimy stawić czoła wszelkim przeszkodom i trwać przy córce w najbardziej newralgicznym wiosennym czasie. 

Na 12 kwietnia 2022 zaplanowano trzeci stopień kolejnego i najważniejszego szlaku życia Ewelinki. Obecny stan wiedzy wyznaczył ten etap operacji jako jeden z ostatnich znanych nauce, przedłużając szczęście i funkcjonowanie naszego dziecka do nieokreślonej granicy.
Kolejny raz będziemy pełni nadziei, niewyobrażalnych trosk, obaw o przyszłość naszej księżniczki .
To już tak niedługo…

Ewelinka 14 luty 2022


Znów będziemy musieli oddać swoje największe szczęście w nieznane.
Kolejny raz polegać będziemy na nauce, wierze, szczęściu i nadziei . Kwiecień będzie dla wszystkich niezwykle trudnym, wyczerpującym i ciężkim okresem emocjonalnie, mentalnie i fizycznie. Tym bardziej dziś apelujemy o 1% z podatku VAT,  które mogą być pomocne aby córka jak najszybciej odzyskała siły wracając do swojego bezpiecznego domu.

1% z podatku:

KRS  0000121785 z dopiskiem: SERCE EWELINKI 


Ostatnia część operacji to nie tylko operacja tzw. Fontany ale również  plastyka niedomykalności zastawki. Wielogodzinna operacja musi obejmować te dwa aspekty. Trzeba wierzyć, iż nasi lekarze będą je w stanie bezbłędnie wykonać, nie wracając do tych zagadnień w kolejnych etapach życia dziecka.
Ciężko pisać o przyszłości . Ciężko pisać o przyszłości swoich dzieci lecz trzeba ufać i mieć nadzieję na lepsze jutro na lepszą wiosnę tego roku …

Tak jak krokusy rozkwitną na górskich stokach tak wierzymy iż nasza Ewelinka rozkwitnie na wiosnę -otrzymując nowe życie…

Ewelinka z ulubionym pająkiem „Gagok”

About Author
admin