Święta z Ewelinką ;-)
            Te kilka miesięcy od...
            Te kilka miesięcy od powrotu ze szpitala pozwoliły nabrać potrzebnego nam oddechu i spokoju w domowym zaciszu. Dziękujemy, że stała  liczba osób nieustannie wspiera i kibicuje Ewelince przekazując dobre fluidy oraz zawsze pamiętając o 1% z podatku. To bardzo ważne, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej, gdzie szpitale są przeciążone, a planowane zabiegi przekładane. 
Szacunek za kolejny rok i wielkie dzięki !!! 
Dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym, firmom i pracownikom, Burmistrzowi i ratuszowi Czechowic-Dziedzic. Każdej osobie, która przyczyniła się i przyczynia w każdy możliwy sposób do pomocy . Doceniamy i pamiętamy o każdym !!!
 
                    Ten rok był dla nas bardzo ważny. Obserwacja dorastającego dziecka to najwspanialszy widok, cel życia oraz spełnianie się w roli rodziców. Jesteśmy zakochani do szaleństwa w tej młodej Damie 😉 
         Badania serduszka pozwoliły ocenić obecny stan zdrowia córeczki i określić przygotowanie organizmu do kolejnej operacji.  Ewelinka została zakwalifikowana przez szpital w Prokocimiu do operacji, który teoretycznie kończy przebudowę układu sercowo-naczyniowego. Szerzej będziemy pisać w nowym roku. Nie mniej jednak wciąż zaparcie i systematycznie zbieramy na konto dziecka w Fundacji każde możliwe środki, aby nasza Ewelinka była zabezpieczona w razie gdyby służba zdrowia odciągała najbliższe plany w nieskończoność (o sytuacji w szpitalu również będziemy wspominać).
Nie chcemy w Święta myśleć o problemach otaczającego nas świata, dlatego szerzej będziemy pisać po nowym roku. Teraz cieszymy się chwilą 😉 
 
 
Aby utrzymać optymistyczny i świąteczny nastrój  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
 

Życzymy równowagi emocjonalnej. Cudownego nastawienia do życia. Aby każdy nowy dzień był tak wyjątkowy, jakby nigdy nie miał się powtórzyć. Składamy najszczersze życzenia i podziękowania za spędzony rok z naszą wojowniczką. Życzą rodzice z Ewelinką i bratem Rafałem.

About Author
admin