11.08.2018 W domu
Oddychamy swoim powietrzem, czujemy zapach domowego ogniska. Wreszcie Ewelinka jest...

Oddychamy swoim powietrzem, czujemy zapach domowego ogniska. Wreszcie Ewelinka jest w domu i może cieszyć się normalnym przebiegiem dnia jak każda dzidzia. Pierwszy spacer i pierwsze spojrzenia na zabawki i prezenty jakie otrzymała. Małe nasze szczęśliwe serduszko żyje pełnym oddechem. Jest szczęśliwa będąc u siebie. Nie tak dawno byliśmy w innej rzeczywistości. Nie tak dawno w Krakowie padał deszcz. Teraz jesteśmy w ukochanym domu i żyjemy każdą chwilą. Ewelinka uwielbia być noszona przytulana i kiciana na wszelkie sposoby. Pierwszy spacer odbyliśmy po tygodniu od przyjazdu. Trzeba robić to stopniowo i przyzwyczajać gwiazdę do innego klimatu.

Jest ciekawa otoczenia uwielbia się bawić. Swoim uśmiechem i entuzjazmem obdarza każdego kto się do niej odezwie. Jej rządne wiedzy i nowych doświadczeń oczy nie pozwalają jej bezczynnie leżeć. Chce być noszona i zasługuje na to swoim charakterem i siłą ducha. Uchylamy jej  niebo.

Dajemy jej cały świat. Ta gojąca się kreseczka pod ubrankiem jest naszym szczęściem. Dzięki niej Ewelinka może być tu i teraz z nami, może żyć…

About Author
admin

Leave a Comment

Name*
Email*
Website